Škola je po povodni plně provozuschopná, výuka poběží v pondělí dle rozvrhu

Věříme, že v těchto obtížných dnech a hodinách, které jsme prožívali nejen u nás na severní Moravě, jste všichni v pořádku a zdraví. Doufáme také, že jste neutrpěli nijak vážné škody na svém majetku.

Situace ve škole je v tuto chvíli stabilizovaná. Vodu, která se nám z pátku na sobotu a v následujících dnech a hodinách dostávala do suterénních prostor budovy, se podařilo odčerpat a odsát. Škola je tedy plně provozuschopná a v pondělí 16. 9. bude probíhat řádná výuka.

V souvislosti se situací v jiných částech regionu jsme se rozhodli zrušit adaptační kurz třídy 1.B, který měl proběhnout ve dnech 16. 9. – 17. 9. 2024. Žáci byli o této skutečnosti v sobotu informováni. Adaptační kurz proběhne v náhradním termínu.

Adaptační kurz třídy 1.A ponecháváme ve stanoveném termínu.

Počítáme s tím, že některým žákům vznikly dopravní či jiné komplikace a nebudou se moci do školy dostavit. Ujišťujeme vás, že s takovými komplikacemi počítáme a žáci budou z výuky omluveni.

V případě jakéhokoliv dotazu či problému neváhejte školu kontaktovat.

Miloš Kučera