Virtuální prohlídka školy

Vítejte na internetových stránkách
Gymnázia Karviná

Den otevřených dveří č. 1

Autor: Za školní redakci Michal Ševčík
Zobrazeno: 1333x

dod_mini.jpg (8.62 MB)

Třiadvacátého listopadu jsme v prostorách Gymnázia Karviná přivítali v rámci dne otevřených dveří uchazeče o čtyřleté i osmileté studium.

 Průvodcovské role se zhostili naši současní žáci, kteří návštěvníkům ukázali zázemí školy, kmenové třídy; jazykové, odborné i IT učebny, laboratoř chemie a fyziky, 3D tiskárnu, podcastové studio, nově zrekonstruovanou dílnu výtvarné výchovy, krásnou moderní knihovnu i nadstandardně vybavenou hudebnu. 

Pro sportovní nadšence byla připravena prohlídka tělocvičny i multifunkční haly, posilovna, workoutové hřiště a kompletně zmodernizované venkovní sportoviště včetně nového atletického oválu, hřiště s umělou trávou a beachvolejbalového kurtu.

Návštěvníci si mohli na vlastní kůži vyzkoušet třeba efektní pokusy v chemické laboratoři, detektor lži v učebně fyziky nebo hru na různé nástroje v naší hudebně. 

Zásadní informací pro všechny návštěvníky však byla skutečnost, že naše škola drží krok s dobou. To kromě svého motta „Časy se mění a my se měníme v nich“ hostům dokázala i prezentací integrovaných předmětů MAPA a Textový editor, které vznikly ve spolupráci s Didaktickou dílnou Technické univerzity Liberec. Věříme, že si všichni uchazeči den otevřených dveří na naší škole užili a odnesli si pozitivní zážitky i všechny potřebné informace k tomu, abychom se společně setkali na začátku nového školního roku.

Další den otevřených dveří můžete navštívit v sobotu 13. ledna 2024.

FOTOALBUM

 

 

zeleninové řízky, vařený brambor s máslem, salát z červené řepy ...

pohankové rizoto se zeleninou a kuřecím masem, sýr, kyselý okurek ...
čtvrtek 20. 06.
22 °C
24.6. 2024
Závěrečná klasifikační porada
28.6. 2024
Ukončení školního vyučování...

Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace
Karviná-Nové Město, Mírová 1442, 735 06
IČ: 62331795

+420 596 311 197
kancelar@gym-karvina.cz
DS: 7wwfxjx

Přípravné centrum Cambridge zkoušek
WEBdesign: Jan Swiatkowski & matuteam 2019
Ochrana osobních údajů