Virtuální prohlídka školy

Vítejte na internetových stránkách
Gymnázia Karviná

DofE ceremonie

Zobrazeno: 199x

dofe_22_b_mini.jpg (40 KB)Co je to DofE? Jedná se o neformální vzdělávání mladých lidí, kteří mají chuť se aktivně realizovat, rozvíjet a pomáhat ve společnosti. 

Existuji tři úrovně, které se liší délkou plněných aktivit, jimiž jsou pohyb, dovednost a dobrovolnická činnost. Každá z úrovní je doplněná o dobrodružnou expedici a v samém závěru ukončená slavnostní ceremonii.

Právě v minulém týdnu se naši Dofáci po úspěšném dokončení bronzových a stříbrných úrovní zúčastnili závěrečné ceremonie v Kulturním domě města Ostravy, kde převzali svá ocenění. Celá akce byla velmi příjemná a inspirativní. Měli jsme možnost se setkat se zástupci DofE a dalšími účastníky a po skončení na nás čekalo malé občerstvení.

Za sebe osobně můžu říct, že DofE mi dalo hodně. Měla jsem možnost si vyzkoušet aktivity, ke kterým bych se běžně nedostala, poznat nové lidi, rozšířit si obzory a posunout své hranice. Proto bych chtěla vyzvat i ostatní, aby se do programu zapojili. Nejenže trávíte volné chvíle Vámi oblíbenými činnostmi, ale po absolvování získáte také certifikát, který může být výhodou ve Vašem budoucím studium, či povolání.

Přidej se k nám!

Za celý tým DofE Veronika Csörgö

dofe_22_a.jpg (683 KB) dofe_22_b.jpg (567 KB)

Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace
Karviná-Nové Město, Mírová 1442, 735 06
IČ: 62331795

+420 596 311 197
kancelar@gym-karvina.cz
DS: 7wwfxjx

WEBdesign: Jan Swiatkowski & matuteam 2019
Ochrana osobních údajů