Virtuální den otevřených dveří

Během prázdnin bude sekretariát školy přístupný každý pracovní den od 8.00 do 12.00 hodin.

Po předchozí telefonické domluvě je možné dohodnout i jiný čas.

Náboj

ma_orange_logo_ok.png (15 KB)Mezinárodní matematická soutěž pro pětičlenné týmy

V pátek 23. 4. 2021 změřili své matematické schopnosti žáci vyššího gymnázia v týmové soutěži, ve které musí soutěžící v průběhu dvou hodin vyřešit co nejvíce příkladů. V konkurenci několika stovek týmů včetně zahraničních účastníků z Polska, Maďarska, Slovenska, Rakouska a Anglie nás reprezentovalo 10 žáků vyššího gymnázia. Nejvíce se dařilo těm nejstarším v kategorii Senior. V přiložených odkazech se podívejte na výsledky a na to s jakou konkurencí svedli naši žáci vyrovnaný matematický boj. Všem patří dík za příkladnou reprezentaci školy!

Senior tým: Jakub Charvot a Adam Gabzdyl z oktávy, Jiří Szotkowski ze 4. B, Denis Ston ze 4. A a Vít Langer z 3. A.

Junior tým: Jana Charvotová ze sexty, Jakub Seriš z 2. B, Kristýna Sichová, Tomasz Kokotek a Vojtěch Morávek z kvinty.

Odkaz na výsledky Senior tým, Junior tým

Za PK matematiky Mgr. Pavlína Hovorková