Virtuální den otevřených dveří

Během prázdnin bude sekretariát školy přístupný každý pracovní den od 8.00 do 12.00 hodin.

Po předchozí telefonické domluvě je možné dohodnout i jiný čas.

Matematická olympiáda

ma_logo_gray.png (16 KB)Kristýna Sichová a Tomasz Kokotek úspěšní řešitelé

26. ledna 2021 se 13 žáků naší školy zapojilo do online řešení úloh v okresním kole Matematické olympiády. Příklady kategorie C řešili žáci 1. ročníků a kvinty: Kamila Kijonková, Aneta Mikušťáková, Matyas Szajkó, Patricie Wizurová, Adéla Zientková všichni z 1. A, Richard Sikora z 1. B, Karolína Hladká, Lukáš Horký, Tomasz Kokotek, Anna Kotíková, Veronika Míková, Vojtěch Morávek, Kristýna Sichová všichni z kvinty. Nejvíce se dařilo a úspěšnými řešiteli se stali Kristýna Sichová a Tomasz Kokotek. Gratulujeme!
Všem patří uznání za chuť zvládnout výzvu, jakou Matematická olympiáda je. Postupujícím přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Výsledky                                   Za PK matematiky Mgr. Pavlína Hovorková a Mgr. Andrea Pieczonková