Virtuální den otevřených dveří

Sekretariát v provozu v pondělí a čtvrtek od 7.00 do 15.30 hodin nebo kdykoliv individuálně po telefonické domluvě.
(např. prodlužování platnosti ISIC průkazů)

Ceremonie DofE 2020 + reportáž TV Polar

dofefoto.jpg (316 KB)

Ve středu 2. prosince jsme v improvizovaných podmínkách daných epidemiologickou situací uspořádali ceremonii pro účastníky programu Mezinárodní ceny Vévody z Edinburghu (DofE). Cenu si převzali tři naši žáci (Jakub Vorel z 6. X, Sára Božoňová z 2. A, Markéta Vlčková z 3. B) a bývalá žákyně Michaela Sapíková. Další ocenění (Jan Trojak ze 7. X, Veronika Csörgő z 6. X a Tereza Kašpárková z 6. X) se ceremonie nemohli zúčastnit. Certifikáty a bronzové odznaky si absolventi převzali z rukou krajské koordinátorky DofE Veroniky Ormaniecové a programového ředitele Michala Ježe. Předání se také zúčastnil náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Stanislav Folwarczny a ředitel Gymnázia Karviná Miloš Kučera. Naše škola nabízí účast v programu DofE od roku 2016. Dosud se do něj zapojilo více než 40 žáků. Účastníci plní své závazky na bronzové, stříbrné nebo zlaté úrovni, a to ve čtyřech oblastech: pohyb, talent, dobrovolnictví a dobrodružná expedice. Získané certifikáty mohou mimo jiné přiložit k přihláškám na některé zahraniční univerzity. Program na škole organizačně zajišťují učitelé Martin Brzóska, Jakub Rewenda a Michal Ledwoń. Děkujeme za podporu panu náměstkovi Stanislavu Folwarcznému a panu řediteli Miloši Kučerovi.

Michal Ledwoń                                                                                           Aktualita na TV POLAR

fotograf.png (98 KB)fotogalerie

...
25.1. 2021