Virtuální den otevřených dveří

Upozornění pro strávníky

Odhlášku obědů zakoupených na dny 24. až 29.6. 2021 bude možné provést nejpozději v úterý 22. 6. 2021
(do 9.00 hodin)!

Pátý ročník „Ekonomické olympiády“ začal!

Autor: Mgr. Monika Brzá

ekoolympiadalogo.jpg (18 KB)

Již pátým rokem se naše škola zapojila do Ekonomické olympiády, která se koná pod záštitou ČNB. Školního kola se zúčastnilo 17 žáků vyššího gymnázia. Jsme rádi, že o ekonomii jeví zájem i žáci prvních a druhých ročníků. Ti nejlepší ze školního kola postoupí do kola krajského a věřme, že i do celostátního. Ekonomická olympiáda má mezinárodní přesah a koná se v zemích Visegrádské čtyřky. Přejme jim i naší škole účast v kole nejvyšším – mezinárodním.

Děkujeme všem níže uvedeným žákům za účast ve školním kole.

Školního kola se zúčastnili:
David Brzý, Martin Cieslar, Veronika Farná, Martin Feifič, Marek Francúz, Petra Gajďoková, Šimon Kozelka, Aneta Legerská, Kateřina Limová, Michaela Macurová, Veronika Piniašková, Zora Polášková, Jiří Szotkowski, Tereza Štoudková, Klára Vlčková, Barbora Wróblová, Adela Zientková

vepřová pečeně, červené zelí, bramborový knedlík ...
30.6. 2021
Ukončení školního vyučování