Virtuální den otevřených dveří

Během prázdnin bude sekretariát školy přístupný každý pracovní den od 8.00 do 12.00 hodin.

Po předchozí telefonické domluvě je možné dohodnout i jiný čas.

Logická olympiáda

ma_blue_logo_ok.png (14 KB)Šestá účast v soutěži a čtyřnásobný úspěch!

V měsíci říjnu se 136 studentů naší školy zúčastnilo nominačního kola Logické olympiády. Do krajského kola se úspěšným řešením úloh propočítali Denis Ston ze 4. A, Vojtěch Morávek z kvinty, Eva Švrčková a Honza Huy Son Vu oba z tercie. Úspěch našich čtyř „logiků“ je nejlépe patrný z přiložených výsledkových listin. Denisovo 3. místo je navíc nejlepším umístěním našeho žáka v historii této soutěže. Gratulujeme!

Všem, kteří se do krajského kola nenominovali, patří velký dík za odvahu řešit nezvyklé úlohy. Velmi oceňujeme vaši snahu a chuť i v této online době udělat něco navíc. Je radost s vámi spolupracovat :-)

Denisovi, Vojtovi, Evě a Honzovi přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Výsledky kategorie B Výsledky kategorie C

Mgr. Pavlína Hovorková, za PK matematiky