Úvodní stránka | Gymnázium Karviná, příspěvková organizace

Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin 9.00 - 11.00 hodin. Telefonní kontakt na sekretariát: 596 311 197.

Návštěva amerického diplomata

Autor: Mgr. Monika Brzá

I v tomto školním roce naši školu navštívil americký diplomat Dougles Morrow, který pracuje na velvyslanectví jako zástupce kulturního atašé a zároveň jako ředitel Amerických center v České republice.

S žáky diskutoval o své práci a zkušenostech, které získal v různých státech světa. Diskuze se postupně přesouvala přes americkou domácí i zahraniční politiku, kulturu až ke srovnání školských systémů. Naši žáci kladli velice fundované otázky a také přesvědčili o své výborné úrovni anglického jazyka.

Jsme rádi, že jsme této příležitosti opět využili, a již teď víme, že nebyla poslední!

Gymnázium Karviná