KATEDRY Francouzský jazyk celý článek

Vítáme Vás na stránkách francouzského jazyka

Naše studentky si přivezly z Konverzační soutěže ve francouzském jazyce z Orlové první, druhé a čtvrté místo! | 5.3.2017 Zpět na seznam aktualit Francouzský jazyk

Dne 2. března 2017 se konala na gymnáziu v Orlové Konverzační soutěž ve francouzštině, kde se sešli studenti tohoto krásného jazyka z našeho regionu, aby předvedli své jazykové dovednosti před odbornou porotou.

Za naši školu soutěžily Silvie Išová a Anna Burdková v I.kategorii a Barbora Škrabalová ve II., obtížnější. Děvčata se popasovala jak s poslechem a jazykovým testem, tak i s ústním projevem na dané téma. Nakonec si odvezly krásné umístění – Silva první, Anička druhé a Barča čtvrté místo. Všem děkujeme za odvedenou práci a vzornou reprezentaci naší školy. A za radost, kterou nám tím udělaly .

Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit