PROJEKTY Erasmus+ celý článek

"Youth Olympic Games in European Schools"

S politováním oznamujeme, že z důvodu ukončení spolupráce ze strany školy UK, která měla úlohu koordinátorů v celém projektu, byly veškeré činnosti ze strany národních agentur pozastaveny a projekt předčasně ukončen k datu 11. října 2018.

Ringo

14. 12. 2017

14. prosince v odpoledních hodinách se v rámci projektových aktivit konal první přátelský turnaj v ringu v naší školní sportovní hale. Žáci nižšího gymnázia se střetli s hráči sportovního oddílu polské ZŠ Dr. Olszoka, kteří mohli docenit prostornost naší moderní haly.

Přesto, že jsme úplnými začátečníky v této hře, předvedli jsme slušné výkony. Žáci z polské školy nám ukázali cestu, jak vylepšit naše herní dovednosti.

Vítáme možnost se dále setkávat, společně si zatrénovat a udělat něco pro své zdraví.

Mgr.  Alena Helešicová

Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit