Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin 9.00 - 11.00 hodin. Telefonní kontakt na sekretariát: 596 311 197.

Organizace vzdělávání po 8. 6. 2020

Vážení rodiče a žáci,

od 8. června 2020 je na základě další etapy uvolňování opatření ve školách umožněna osobní přítomnost i žáků nižších ročníků středních škol za účelem dobrovolných socializačních aktivit, konání konzultací či třídnických hodin. Vzhledem k tomu, že na naší škole budou od 8. června probíhat přijímací zkoušky a ústní zkoušky společné a profilové části maturitní zkoušky, umožníme účast těchto žáků ve škole až od 22. června 2020. Hlavní vzdělávací aktivitou bude pro tyto žáky nadále vzdělávání na dálku. V době možné přítomnosti žáků ve škole v závěru června budou v souladu s pokyny MŠMT realizovány třídnické hodiny, bude vyhodnoceno vzdělávání na dálku s možnými individuálními nebo skupinovými konzultacemi s vyučujícími a také se vyřeší organizační záležitosti spojené s odevzdáváním učebnic, rozdáváním vysvědčení apod.

S přáním pevného zdraví

Miloš Kučera