Školní mailové adresy, přihlašovací údaje BAKAWEB

Mailové adresy žáků jsou v tomto tvaru: 21a_novak.josef@gym-karvina.cz  (rok ukončení  2021, označení třídy a,b,x, _příjmení.jméno@gym-karvina.cz)

V případě zapomenutého hesla pište přes KOMENS panu Holzbauerovi nebo na adresu david.holzbauer@gym-karvina.cz .

Heslo bude resetováno. Od pana Holzbauera dostanete nové heslo pro opětovné přihlášení. Při prvním přihlášení budete vyzváni, abyste si dali heslo své vlastní. Musí splňovat požadavky na komplexnost hesla. Musí obsahovat 3 druhy znaků ze čtyř (velké písmeno, malé písmeno, číslovka, speciální znak "+", "-", "@", "?" ) a minimálně 8 znaků. Příklad: Pavel07@

V případě zapomenutých přihlašovacích údajů na BAKAWEB kontaktujte školu prostřednictvím svých třídních učitelů nebo můžete psát na adresu alan.pieczonka@gym-karvina.cz (upozornění: nové přihlašovací údaje budou z bezpečnostních důvodů zaslány pouze na Vámi uvedené adresy v systému Bakaláři).

V provozních hodinách sekretariátu (Po - Pá 9.00 - 11.00) si můžete vyzvednout své osobní věci z šatních skříněk (učebnice, sešity,...).

...
21.4. 2020
Klasifikační porada a třídní schůzky
7.5. 2020