Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin 9.00 - 11.00 hodin. Telefonní kontakt na sekretariát: 596 311 197.

Karolína Slaninová mezi nejlepšími žáky Moravskoslezského kraje

Autor: Mgr. Miloslava Řehůřková

Z rukou náměstka hejtmana pro školství a sport Stanislava Folwarczného převzalo 24 nejlepších žáků  Moravskoslezského kraje ocenění za úspěchy v krajských, celostátních a mezinárodních kolech různých soutěží.

Krajské vyznamenání převzala i naše žákyně KAROLÍNA SLANINOVÁ z oktávy.

Karolína již od primy dosahovala významných úspěchů ve výtvarných soutěžích (viz příloha). Několikrát byla oceněna v Polsku v mezinárodním výtvarném projektu „LUDZIE LUDZIOM ZGOTOVALI TEN LOS“, v celostátních soutěžích se 9krát umístila na předních příčkách. Jedna z jejích prací byla nominována na výstavu  v Singapuru a  její návrh loga pro zimní olympijské  hry v Pekingu čeká na hodnocení poroty.

Karolíně gratulujeme a přejeme další vynikající úspěchy.

Gymnázium Karviná